Szkolenie produktów firmy Levicare

1

Dnia 21.02.2019 r, firma Habitus uczestniczyła w szkoleniu produktów firmy Levicare - polskiego producenta podnośników, ułatwiających opiekę nad osobami niepełnosprawnymi.

Dzięki uczestnictwu szkoleniu pracownicy firmy Habitus zdobyli niezbędną wiedzę pozwalającą dobrać odpowiedni sprzęt dla osoby niepełnosprawnej, którego celem jest likwidacja barier. 

Jesteśmy by pomóc !!!

Zdjęcia:

Przekaż 1% podatku

hospicjum str

 

Udział w Pikniku Integracyjnym „Żyjmy Razem”

podziekowanieW dniu 23 sierpnia 2015 r. wzięliśmy udział w Pikniku Integracyjnym „Żyjmy Razem” zorganizowanym na terenie lotniska w Białej Podlaskiej. Głównym celem tego przedsięwzięcia było wsparcie dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin poprzez aktywizowanie społeczności lokalnej, promowanie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym osób niepełnosprawnych oraz uczenie tolerancji i wzajemnego szacunku.

Piknik udało się zorganizować dzięki wspólnemu zaangażowaniu urzędów, instytucji miejskich, fundacji i stowarzyszeń.
Jesteśmy dumni, że firma HABITUS także przyczyniła się do realizacji tak dużej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych.
Wierzymy, że nasze zaangażowanie i okazana pomoc zaowocują w przyszłości dalszą współpracą i aktywnym działaniem na rzecz osób niepełnosprawnych w tamtejszym regionie.

Zespół HABITUS

Koncert charytatywny z udziałem Pani Haliny Kunickiej

koncert kunickaW dniu 27 maja 2015 r. o godz. 16 w Teatrze Miejskim w Sieradzu odbędzie się Koncert charytatywny z udziałem Pani Haliny Kunickiej, którego jesteśmy współorganizatorem.


Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

NETTI DYNAMIC SYSTEM

foto 165 1 mNETTI DYNAMIC SYSTEM to opatentowany przez firmę Alu_Rehab system rozwiązań dla osób korzystających z wózka inwalidzkiego, u których występują niekontrolowane ruchy mimowolne związane ze spastyką, które prowadzą do prostowania i dużego napięcia ciała, mające wpływ na mięśnie i kości użytkownika. Takie zachowania to duże wyzwanie dla wytrzymałości wózka.

Czytaj więcej...

logo habitus bottom

Our website is protected by DMC Firewall!