Przekaż 1% podatku

hospicjum str

 

Udział w Pikniku Integracyjnym „Żyjmy Razem”

podziekowanieW dniu 23 sierpnia 2015 r. wzięliśmy udział w Pikniku Integracyjnym „Żyjmy Razem” zorganizowanym na terenie lotniska w Białej Podlaskiej. Głównym celem tego przedsięwzięcia było wsparcie dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin poprzez aktywizowanie społeczności lokalnej, promowanie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym osób niepełnosprawnych oraz uczenie tolerancji i wzajemnego szacunku.

Piknik udało się zorganizować dzięki wspólnemu zaangażowaniu urzędów, instytucji miejskich, fundacji i stowarzyszeń.
Jesteśmy dumni, że firma HABITUS także przyczyniła się do realizacji tak dużej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych.
Wierzymy, że nasze zaangażowanie i okazana pomoc zaowocują w przyszłości dalszą współpracą i aktywnym działaniem na rzecz osób niepełnosprawnych w tamtejszym regionie.

Zespół HABITUS

Koncert charytatywny z udziałem Pani Haliny Kunickiej

koncert kunickaW dniu 27 maja 2015 r. o godz. 16 w Teatrze Miejskim w Sieradzu odbędzie się Koncert charytatywny z udziałem Pani Haliny Kunickiej, którego jesteśmy współorganizatorem.


Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

NETTI DYNAMIC SYSTEM

foto 165 1 mNETTI DYNAMIC SYSTEM to opatentowany przez firmę Alu_Rehab system rozwiązań dla osób korzystających z wózka inwalidzkiego, u których występują niekontrolowane ruchy mimowolne związane ze spastyką, które prowadzą do prostowania i dużego napięcia ciała, mające wpływ na mięśnie i kości użytkownika. Takie zachowania to duże wyzwanie dla wytrzymałości wózka.

Czytaj więcej...

logo habitus bottom

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd