Podnośniki transportowe

W naszym asortymencie dostępny jest szereg różnorodnych produktów pomocnych w rehabilitacji i codziennym funkcjonowaniu osób niepełnosprawnych lub mających problem z samodzielnym przemieszczaniem. Podnośniki transportowo-kąpielowe w większości są dość lekkie i łatwe do przenoszenia w inne miejsce. Co więcej, zostały odpowiednio przystosowane do użytkowania w niewielkich wnętrzach - ubikacjach, łazienkach.

Podnośniki wannowe umożliwiają osobie chorej wygodną kąpiel przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznej pozycji, która jest możliwa dzięki funkcji regulacji wysokości. Natomiast antypoślizgowa powierzchnia chroni przed zsunięciem i ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo.

Wygoda i bezpieczeństwo

Klientom oferujemy również podnośniki sufitowe do montażu w łazienkach, specjalne szyny montowane są również na ścianach i można układać je w dowolnych konfiguracjach, a także w razie potrzeby powiększać system o kolejne elementy. Zastosowanie tego typu mechanizmu, praktycznie nie wymaga ingerencji w strukturę budynku, dzięki czemu jest wygodny i bardzo praktyczny.

Podnośniki transportowo-kąpielowe to duże udogodnienie w codziennym użytkowaniu nie tylko dla osoby chorej, ale również jej opiekuna, który nie musi już samodzielnie dźwigać pacjenta. Dodatkowo, urządzenia te dają większe poczucie niezależności osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.

  

Podkategorie

podnosniki-wannowe

Oferujemy uniwersalne podnośniki wannowe, które okazują się niezbędne podczas kąpieli osób niepełnosprawnych. Znajdujące się w naszym sklepie urządzenia pasować...

logo habitus bottom

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd