Avantgarde CS

Kategoria: Wózki aktywne
Producent: OTTO-BOCK

Opis produktu:

Następna generacja udanej grupy wózków Otto Bock Avangarde.  Nowoczesne, świetnie zaprojektowane i jeszcze bardziej stabilne – taka jest nowa generacja wózków Avantgarde.  Dzięki tym funkcjom, Avantgarde CS godnie zastępuje poprzednie modele tej serii, które przez osiem lat odniosły wiele sukcesów.

Dynamiczny i wszechstronny wózek dla długich i krótkich dystansów. Komfort i wyjątkowa łatwość prowadzenia sprawiają, że Avantgarde CS jest idealny dla użytkowników o sportowym zacięciu.  Wózek ten jest wyjątkowo zwrotny i łatwo nim manewrować na małej powierzchni. Nie wpływa to na stateczność wózka przy pokonywaniu nim dłuższych odległości. Specjalne cechy „Powerbox” to kompaktowe rozmiary zewnętrzne idące w parze ze stabilną konstrukcją ramy przedniej oraz z zintegrowanym podnóżkiem.
 
W ramach jednolitego i stałego rozwoju, Avantgarde opiera się na mocnych cechach znanych  z poprzednich modeli, oferując atrakcyjne innowacje i nowoczesny design.

Techniczna koncepcja dla wózków Avantgarde pozostała bez zmian: składany wózek  dla aktywnych z centralnym podwójnym krzyżakiem i budową modułową. To sprawia, że grono użytkowników tego wózka jest szerokie. Najwyższe standardy jakości i stabilności mają na celu zapewnić całkowitą niezawodność nowego wózka Avantgarde. Produkty te cechują się również optymalną funkcjonalnością i ergonomią w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem i najnowszą technologią.

Design i wygląd

Model Avantgarde CS jest nowoczesny i bardzo atrakcyjny dla użytkownika. Paleta kolorów została powiększona o nowe kolory Pure Metal, które pozwalają na dopasowanie wózka pod indywidualny gust.

Stabilność

Avantgarde CS jest jeszcze bardziej stabilny niż jego poprzednicy. Większe wymiary siedzenia, większe koła oraz ładowność (do 140 kg) mówią same za siebie. Bez zmian natomiast  pozostała niska waga netto tego poręcznego kompaktowego wózka.

Modułowość

Budowa modułowa linii Avantgarde pozwala użytkownikowi na dopasowanie wózka do indywidualnych wymagań.

Wózki Otto Bock można wyposażyć w akcesoria stabilizujące plecy i głowę.

headrest2

Dofinansowanie:

NFZ: 1 700,00 zł
PCPR/MOPS: do 2 550,00 zł

Kod NFZ: P.129.00/P.129.01
Cena: ustalana indywidualnie
Refundacja: 1 700 zł
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd