Avantgarde CLT

Kategoria: Wózki aktywne
Producent: OTTO-BOCK

Opis produktu:

Następna generacja udanej grupy wózków Otto Bock Avangarde.  Nowoczesne, świetnie zaprojektowane i jeszcze bardziej stabilne – taka jest nowa generacja wózków Avantgarde.  Dzięki tym funkcjom, Avantgarde CLT godnie zastępuje poprzednie modele tej serii, które przez osiem lat odniosły wiele sukcesów.

Idealny zestaw dla ambitnych użytkowników wózków inwalidzkich. Wózek Avantgarde CLT został zoptymalizowany pod kątem mniejszej masy własnej poprzez zastosowanie lekkiej aluminiowej ramy oraz centralnego podwójnego krzyżaka co sprawia również, że wózek ten jest bezkonkurencyjny w swoim segmencie ze względu na świetny design. Aby jeszcze obniży masę własną wózka wszystkie łączenia są trwale spawane co docenią zwłaszcza bardziej doświadczeni użytkownicy.

W ramach jednolitego i stałego rozwoju, Avantgarde opiera się na mocnych cechach znanych z poprzednich modeli, oferując atrakcyjne innowacje i nowoczesny design.

Techniczna koncepcja dla wózków Avantgarde pozostała bez zmian: składany wózek  dla aktywnych z centralnym podwójnym krzyżakiem i budową modułową. To sprawia, że grono użytkowników tego wózka jest szerokie. Najwyższe standardy jakości i stabilności mają na celu zapewnić całkowitą niezawodność nowego wózka Avantgarde. Produkty te cechują się również optymalną funkcjonalnością i ergonomią w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem i najnowszą technologią.

Design i wygląd

Model Avantgarde CLT jest nowoczesny i bardzo atrakcyjny dla użytkownika. Paleta kolorów została powiększona o  nowe kolory Pure Metal, które pozwalają na dopasowanie wózka pod indywidualny gust.

Stabilność

Avantgarde CLT jest jeszcze bardziej stabilny niż jego poprzednicy. Większe wymiary siedzenia, większe koła oraz ładowność mówią same za siebie. Bez zmian natomiast  pozostała niska waga netto tego poręcznego kompaktowego wózka.

Modułowość

Budowa modułowa linii Avantgarde pozwala użytkownikowi na dopasowanie wózka do indywidualnych wymagań.

Wózki Otto Bock można wyposażyć w akcesoria stabilizujące plecy i głowę.

headrest2

Dofinansowanie:

NFZ: 1 700,00 zł
PCPR/MOPS: do 2 550,00 zł

Kod NFZ: P.129.00/P.129.01
Cena: ustalana indywidualnie
Refundacja: 1 700 zł
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

Our website is protected by DMC Firewall!