SHOCK ABSORBER

Kategoria: Wózki aktywne
Producent: GTM Mobil

Opis produktu:

GTM SHOCK ABSORBER jest najbardziej zaawansowanym technicznie wózkiem aktywnym firmy GTM, już sam jego wygląd zewnętrzny za sprawą wyrazistych linii ramy i jej rozwiązań stanowi o elegancji w najwyższej postaci. Wózek posiada amortyzację gazowo-olejową tylnych kół oraz w opcji również kół przednich. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości elementów wózek posiada pełną regulację sztywności amortyzatora, regulacji charakterystyk dobicia oraz tłumienia.  Przy pomocy łatwodostępnej dźwigni amortyzator można wyłączyc podczas jazdy uzyskując w ten sposób wózek o sztywnej ramie. Przednia amortyzacja doskonale tłumi nierówności nawierzchni, uwalniajć użytkownika od nieprzyjemnych drgań. Wszystkie wymienione opcje, jak podpowiada logika, muszą być ciężkie.

SHOCK ABSORBER przeczy tej opinii, dzięki zastosowaniu ramy aluminiowej spawanej z najwyższej jakości specjalizowanych stopów aluminium, poddanej skomplikowanej obróbce cieplnej, włókien węglowych oraz stopów tytanu, z którego wykonany jest podnóżek, wózek konkuruje wagą z najlżejszymi na rynku wózkami o sztywnej ramie. Masa amortyzatora to jedyne 200 g. Na ekskluzywny charakter tego wózka wpływa również tapicerka wykonana z najwyższej jakości skóry stosowanej przez firmę PORSCHE.

SHOCK ABSORBER wykonywany indywidualnie, posiadający wszystkie najnowsze rozwiązania ergononomiczne siedziska oraz oparcia wprowadza najwyższą jakość oraz komfort do jego użytkowania. Badania prowadzone przez firme GTM w zakresie ergonomii siedziska oraz oparcia wspólmnie z czołowymi firmami w Europie pozwoliło zmniejszyć naciski w obrębie siedziska nawet o 40% do klasycznego rozwiązania, zmniejszając wydatnie ryzyko powstania odleżyn.

Dofinansowanie:
NFZ: 1 700,00 zł
PCPR/MOPS: do 2 550,00 zł

Kod NFZ: P.129.00/P.129.01
Cena: ustalana indywidualnie
Refundacja: 1 700 zł
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

Our website is protected by DMC Firewall!