MOTIVO

Kategoria: Wózki specjalne

Opis produktu:

Specjalistycznie skonstruowany wózek komfortowy dla pacjentów wymagających całodziennej opieki. Poduszki oparcia i siedziska w kształcie ergonomicznym wykończone materiałem obiciowym bez szwów oraz zmywalną tapicerką, którą można zdejmować.

Wielopłaszczyznowa i wieloosiowa regulacja zagłówka, boczków, podłokietników i stopnia podnóżka połączona z boczkami z tworzywa sztucznego oraz możliwością regulacji części górnej podnóżka oraz blokowania go w dowolnej pozycji wyróżniają MOTIVO spośród innych produktów o podobnym zastosowaniu.
 
Regulacja oparcia od -6° do +35° z możliwością całkowitego złożenia oparcia do płaszczyzny siedziska (aż do kąta 125°) oraz pochylenie siedziska od -8° do +25° czyni ten wózek wyjątkowym pod każdym względem. Dodatkowo wyposażony jest w automatyczne wyrównanie środka ciężkości przez zastosowanie nowego systemu wyważenia połączonego z układem przeciwwywrotnym. Regulowana głębokość siedziska, bogata oferta wyposażenia dodatkowego oraz opcjonalne zastosowanie napędu ułatwiającego jazdę dają możliwość indywidualnej adaptacji wózka.

 

Dofinansowanie:
NFZ: 3 000,00 zł
PCPR/MOPS: do 4 500,00 zł

Kod NFZ: P.130/P.131
Cena: ustalana indywidualnie
Refundacja: 3000 zł
Zapytaj o produkt
  

Komentarze

comments powered by Disqus

logo habitus bottom

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd